DUUR
2 x 1 dag zonder avondprogramma

DATA
- 6 en 20 september 2012

UW INVESTERING
€ 1.095 vrij van btw en excl. kosten voor verzorging en verblijf.
Meer informatie over kosten voor verzorging en verblijf
Onze open opleidingen worden verzorgd in diverse accommodaties.
Voor uw verblijf wordt door Kjenning een verblijfsarrangement geboekt.
Het arrangement bestaat uit verblijfskosten zoals zaalhuur, koffie/thee en lunch.

Wij hanteren de navolgende vaste verblijfskosten:
  • Arrangement per opleidingsdag van 2 dagdelen: : € 85,00
  • Arrangement per opleidingsdag van 3 dagdelen met diner: : € 120,00
  • Arrangement bij 2-daags programma van 5 dagdelen met diner, overnachting en ontbijt: : € 270,00

Bij opleidingen van meerdere losse dagen wordt het arrangement berekend op basis van het aantal dagen.

Arrangementskosten zijn onlosmakelijk verbonden aan de opleiding en zijn vrij van BTW.

Stuur door naar collega

Stuur deze pagina automatisch door naar uw collega.
Uw naam:
Uw e-mailadres:
Naam collega:
E-mailadres collega:

Procesoptimalisatie voor teamleiders

Opnieuw leren kijken naar werkstromen, kosten en resultaten



Kostenbeheersing is heel actueel bij corporaties in de huidige tijd. En sommige besparingen en bezuinigingen liggen bijna voor het oprapen. Andere vragen om doorzettingsvermogen of een frisse blik. Steeds meer woningcorporaties komen in de financiële problemen en moeten bezuinigen. In toenemende mate wordt ook van teamleiders gevraagd om werkprocessen te optimaliseren. Want ook in de uitvoerende werkzaamheden moet bezuinigd worden.

Maar hoe doe je dat? Hoe neem je de medewerkers actief mee in een optimalisatietraject? En hoe pak je dat precies aan? En hoe buig je de lang bestaande routines om ? En wat betekent dat voor jouw rol als teamleider?

Deze training biedt u als teamleider, leidinggevende of meewerkend voorman in de eerste plaats handvatten en middelen om samen met uw team structureel te werken aan het verbeteren en optimaliseren van de werkprocessen. Tegelijk leert u afstand te nemen van de bekende werkwijze, kritische vragen te stellen en verbeteringen te implementeren.

Voor wie?

Teamleiders, coördinatoren en hoofden die direct leiding geven aan uitvoerende processen en die hun competenties ten aanzien van procesoptimalisatie verder willen ontwikkelen en samen met hun team willen werken aan lagere kosten én een tevreden huurder.

Leerresultaten

  • U hebt inzicht in het concept van procesoptimalisatie
  • U weet hoe u de kosten van het proces in beeld kunt brengen
  • U kunt de ‘vermijdbare kosten’ van het proces meetbaar maken en op basis daarvan efficiencyvoorstellen doen
  • U leert afstand nemen van ‘bekende’ werkwijzen en nieuwe efficiënte werkmethodes ontwikkelen
  • U kent de principes van ‘leanmanagement’ en u kunt deze toepassen op uw eigen proces
  • U kent verbetertechnieken en weet deze met uw team toe te passen
  • U weet hoe u samen met uw team een structureel programma voor procesoptimalisatie opzet.

Programma

  • De volgende instrumenten en technieken worden behandeld en geoefend:
  • Principes van lean management
  • Business proces value mapping
  • Vier stappen model van continue verbeteren
  • Kwaliteitskosten
  • Constructief communiceren met uw team
  • Organisatie en planning van procesoptimalisatie
  • Het programma bestaat uit een mix van theorie en het oefenen c.q. toepassen daarvan op uw eigen proces.
  • Aan de training gaat een intake vooraf om de vragen en problematiek per deelnemer helder te krijgen.
  • Na de eerste trainingsdag gaat u direct aan de slag met uw team.
  • De tweede trainingsdag wordt gevolgd door een individuele follow-up op locatie waarin u wordt gecoacht in het toepassen van het geleerde in en met uw team.